Oferta pracy

Laborant

SGS

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie próbek do badań

  • przygotowywanie próbek do badań (węgiel, koks, biomasa, SRF)

  • wykonywanie oznaczeń metodami klasycznymi (wagowa, miareczkowa, instrumentalna)

  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe: chemia, ochrona środowiska lub pokrewne

  • chęć rozwoju i samodoskonalenia

  • odpowiedzialność, dokładność, sumienność w wykonywaniu zadań

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja czasu pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w laboratorium działającym w oparciu o normę PN-EN ISO 17025:2018-02

  • znajomość analiz paliw stałych

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w trybie zmianowym (06:30-14:30, 09:00-17:00)

  • pracę w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym

  • pełne przeszkolenie stanowiskowe oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość nauki języków obcych, dostęp do platformy MyBenefit

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

SGS

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec jakości i rzetelności. W sieci ponad 2700 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy przeszło 96000 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

Przewiń do profilu firmy