Ta oferta pracy jest nieaktualna od 437 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Laborant

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego klienta, spółki produkcyjno - handlowej z branży gazów technicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Laborant
    Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

    Zakres obowiązków:

    • Bieżący nadzór nad wyposażeniem i jego kalibracji
    • Wykonywanie badań
    • Pobieranie próbek gazów technicznych, spożywczych i medycznych
    • Zwalnianie lub odrzucanie materiałów i wyrobów
    • Prowadzenie zapisów i wystawianie atestów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe chemiczne
    • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
    • Doświadczenie w analityce
    • Znajomość obsługi komputera
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na pełny etat – umowa o pracę.
    • Pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych.
    • Praca na zmiany (7.00-15.00; 15.00-23.00; 23.00-7.00)
    • Dodatki do pracy zmianowej
    • Elementy pracy mobilnej (u klienta)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.