Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant

Colep Consumer Products Polska Sp. z o.o.

  • Kleszczów (pow. bełchatowski)

    Kleszczów (pow. bełchatowski), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pobieranie próbek do badań;

  • Przeprowadzanie badań fizyko-chemicznych i analiza wyników;

  • Kontrola sprawności działania wyposażenia pomiarowego;

  • Prowadzenie w systemie rejestracji przeprowadzanych pomiarów, zapisów i wyników;

  • Prowadzenie archiwum prób kontrolowanych materiałów;

  • Sprawdzanie czy używane do produkcji komponenty, surowce chemiczne oraz produkt aktywny, spełniają wewnętrzne standardy jakościowe, zgodnie z wymaganiami naszych klientów;

  • Dbanie o dobrą jakość wykonywanych analiz poprzez przeprowadzanie ich zgodnie z ustalanymi instrukcjami pracy i procedurami oraz z uwzględnieniem zasad GMP, BHP i aspektów środowiskowych, a także działanie zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001 oraz ISO 14001;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku chemia lub pokrewne: biotechnologia, ochrona środowiska, analityka medyczna;

  • Ogólna znajomość technik i urządzeń laboratoryjnych (m.in.: chromatograf gazowy, cieczowy; spektrofotometr UV/VIS; automatyczne urządzenia do miareczkowania; gęstościomierze; refraktometr itp.);

  • Umiejętność obsługi komputera – Word, Excel, MS Outlook;

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym;

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach dostępu do wielu szkoleń;

  • Pakiet benefitów;

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • paczki świąteczne

Colep Consumer Products, spółka należąca do grupy RAR, jest światowym liderem w produkcji kontraktowej towarów konsumpcyjnych, dostarczającym innowacyjne rozwiązania produktowe dla marek na całym świecie. Z obrotem 250 mln euro zatrudnia około 1.280 osób w Portugalii, Brazylii, Niemczech, Meksyku, Polsce, Wielkiej Brytanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Colep Consumer Products oferuje globalną sieć dostaw w ramach ACOA - „The Alliance of Colep & One Asia”.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli uważasz, że pasujesz do naszego profilu kandydata i chcesz dołączyć do międzynarodowej firmy, podążaj za instrukcją poniżej „Jak aplikować”. Nie możemy się doczekać spotkania z Tobą. Pozwól się zaskoczyć!