Oferta pracy

Laborant kolorysta

Flint Group Polska sp. z o.o.

  • Konstantynów Łódzki

    Konstantynów Łódzki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie receptur kolorystycznych zamawianych przez klientów w oparciu o wymagania klienta oraz dostarczoną specyfikację

  • sporządzanie wymaganej dokumentacji w postaci standardów kolorystycznych oraz danych cyfrowych

  • wspieranie serwisu kolorystycznego w obszarze VIVO: wprowadzanie danych do centralnej bazy danych, przestrzeganie procedur związanych z zastosowaniem narzędzi VIVO

  • przygotowanie i modyfikacja asortymentów kolorystycznych dla klientów

  • wsparcie inżynierów jakości przy przygotowaniu danych do projektów

  • kontrola poprawności dostarczonych danych na podstawie specyfikacji klientów

  • terminowe raportowanie wykonanej pracy poprzez bieżące uzupełnianie wymaganych dokumentów

  • odpowiedzialność za wdrożenie akcji naprawczych po reklamacjach klientów

  • współpraca z działami techniczno-handlowymi

Nasze wymagania

  • wykształcenia średniego technicznego - mile widziane wykształcenie wyższe (ze szczególnym uwzględnieniem papiernictwa i poligrafii)

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętności rozróżniania kolorów

  • umiejętności pracy w zespole

  • chęci podnoszenia swoich kwalifikacji

  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00)

To oferujemy

  • pracę w unikalnym laboratorium kolorystycznym

  • dostęp do najnowszych technologii w zakresie oprogramowania i narzędzi ułatwiających opracowywanie receptur kolorystycznych

  • uczestnictwo we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań z dziedziny zarządzania barwą

  • szkolenia z wiedzy branżowej oraz naukę zawodu podczas pracy z ekspertami

  • codzienny kontakt z klientami z całego świata

  • dynamiczny i zmotywowany zespół współpracowników

  • prywatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia na członków rodziny

  • kartę sportowo-rekreacyjną

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne