Oferta pracy

Laborant - Kontroler Jakości

Global Cosmed S.A.O firmie

Global Cosmed S.A.

Łagiewnicka 1C

Świętochłowice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie analiz fizykochemicznych dla surowców, opakowań, półwyrobów, wyrobów gotowych, przy użyciu przyjętych w zakładzie norm i metod.

  • Pobieranie wyrobów gotowych z produkcji, półwyrobów do badań, surowców i opakowań.

  • Rejestracja wyników badań w zeszytach laboratoryjnych oraz systemie informatycznym.

  • Zwalnianie surowców, półwyrobów i wyrobów gotowych w systemie informatycznym.

  • Kontrola jakości wyrobów gotowych na liniach produkcyjnych i informowanie o wyrobach niezgodnych ze specyfikacją.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie chemiczne.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Dokładność i rzetelność.

  • Umiejętność obsługi podstawowego sprzętu laboratoryjnego (waga, pH-metr, gęstościomierz).

  • Podstawowa obsługa komputera (Outlook, Word, Excel).

  • Chęć do nauki i rozwoju zawodowego.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie zajmującej pozycję lidera rynkowego.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i budowy ścieżki kariery w międzynarodowej grupie kapitałowej, przy wsparciu doświadczonego zespołu.

  • Pakiet świadczeń socjalnych.

  • Miłą atmosferę i codziennie pyszną kawę.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Etapy rekrutacji
1

rozmowa telefoniczna

2

spotkanie rekrutacyjne online lub osobiście

3

propozycja zatrudnienia

Global Cosmed S.A. z siedzibą w Radomiu jest notowanym na GPW producentem artykułów kosmetycznych i chemii dla gospodarstw domowych oraz liderem międzynarodowej grupy kapitałowej. W portfolio grupy znajdują się takie marki jak: BOBINI, APART, SOFIN i KRET.

Przewiń do profilu firmy