Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Laborant – Kontroler Jakości Wyrobów Przemysłowych

  • Poniatowa, lubelskie
  • Specjalista
  • 16.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nowoczesna firma o ugruntowanej pozycji lidera w Polsce i Europie Środkowej w produkcji i dystrybucji produktów użytku domowego poszukuje kandydatów do pracy w zakładzie produkcyjnym w Poniatowej na stanowisku

    Miejsce pracy: Poniatowa
    (nr ref. LAB/PON)

    Główne zadania:

    • Wspieranie przygotowania i uruchomienia laboratorium B+R
    • Dbałość o powierzone urządzenia aplikacyjne i wyposażenie laboratorium
    • Dbanie o właściwe relacje z kontrahentami
    • Przygotowywanie próbek i wykonywanie badań w laboratorium (np. badania wytrzymałościowe folii )
    • Opracowywanie zasad działania laboratorium badawczo-rozwojowego.
    • Opracowywanie metodyki badań laboratoryjnych w zakresie kontroli tworzyw sztucznych: surowców i produktów gotowych
    • Tworzenie dokumentacji jakościowej, raportowanie wyników badań i analiza danych
    • Kontrola jakości produkcji i dostaw

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
    • Otwartość na nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy oraz umiejętność szybkiego jej przyswajania
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Znajomość Systemów Zarządzania Jakością i Dobrej Praktyki Laboratoryjnej będzie dodatkowym atutem
    • Systematyczność, rzetelność i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
    • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, listu motywacyjnego) z zaznaczonym symbolem referencyjnym klikając w przycisk Aplikuj teraz
    znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883”.