Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant Kontroli Jakości

Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego "ORZECH"

  • Kolbuszowa

    Kolbuszowa, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pobieranie prób surowców i produktów do badań.

  • Wykonywanie oceny surowców oraz analiz fizykochemicznych i sensorycznych wyrobów podczas produkcji w toku oraz wyrobów gotowych.

  • Prowadzenie kontroli pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych pod kątem czystości.

  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno- pomiarowym.

  • Kontrola procesów pod kątem zgodności z obowiązującymi standardami jakościowymi.

  • Przygotowywanie odczynników oraz szkła laboratoryjnego.

  • Dokumentowanie wyników analiz.

  • Przestrzeganie procedur systemu BRC i HACCP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki: technologia żywności, biotechnologia, chemia, biologia.

  • Minimum 1 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale laboratorium.

  • Umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego i komputera.

  • Precyzja w wykonywaniu oznaczeń laboratoryjnych.

  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Gotowość do pracy zmianowej.

Mile widziane

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 17 227 47 83 lub w siedzibie firmy w Kolbuszowej przy ul. Rzeszowskiej 7.