Logo Pracuj.pl

Laborant Kontroli Jakości

PPG IndustriesO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań odbiorczych, międzyoperacyjnych produkowanych wyrobów i półproduktów według harmonogramu
  • Wykonywanie badań wyrobów zgłaszanych jako reklamacje jakościowe
  • Odnotowanie wyników w rejestrach badań, analiza wyników i zgłaszanie niezgodności
  • Gromadzenie i archiwizowanie próbek
  • Bieżące prowadzenie wymaganej dokumentacji badań
  • Wykonywanie badań kontrolnych i nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane kierunki chemiczne)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi zintegrowanych systemów informatycznych typu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz umiejętności interpersonalne
  • Chęć ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji

Aktualne oferty pracodawcy
JOBREQ1800042389

Laborant Kontroli Jakości, Wrocław