Oferta pracy

Laborant Kontroli Jakości

PPG IndustriesO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań odbiorczych, międzyoperacyjnych produkowanych wyrobów i półproduktów według harmonogramu

  • Wykonywanie badań wyrobów zgłaszanych jako reklamacje jakościowe

  • Odnotowanie wyników w rejestrach badań, analiza wyników i zgłaszanie niezgodności

  • Gromadzenie i archiwizowanie próbek

  • Bieżące prowadzenie wymaganej dokumentacji badań

  • Wykonywanie badań kontrolnych i nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane kierunki chemiczne)

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność obsługi zintegrowanych systemów informatycznych typu SAP będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność współpracy w zespole oraz umiejętności interpersonalne

  • Chęć ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji