Logo Pracuj.pl

Laborant / Laborantka

Biovico Sp. z o.o.O firmie

Biovico Sp. z o.o.

Hutnicza 15B

Chylonia

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Gospodarowanie wyposażeniem oraz odczynnikami chemicznymi w laboratorium R&D oraz Kontroli Jakości
  • Dbałość o porządek w laboratoriach
  • Wykonywanie prac preparatywnych i przygotowanie odczynników chemicznych do badań analitycznych
  • Pobieranie i przygotowanie próbek do badań analitycznych i mikrobiologicznych
  • Kontrola jakości i analiza surowców, półproduktów, wyrobów gotowych i materiałów pomocniczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane chemiczne
  • praktyczne doświadczenie w pracy laboratoryjnej będą dodatkowym atutem
  • Umiejętność samodzielnej pracy laboratoryjnej
  • Dokładność i rzetelność w realizacji powierzonych obowiązków
  • Samodzielność, kreatywność, zaangażowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Narzędzia pracy adekwatne do stanowiska;
  • System szkoleń;
  • Rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Uczestnictwo w ambitnych projektach;
  • Otwartość na zgłaszanie własnych pomysłów.

Biovico Sp. z o.o. to firma z ugruntowaną pozycją na rynku, specjalizująca się w dziedzinie biotechnologii medycznej. Swoją działalność opieramy na wdrażaniu własnych, innowacyjnych produktów, dostarczając kompleksowe rozwiązania dopasowane do potrzeb pacjentów na całym świecie.

Aktualne oferty pracodawcy
PHR1.I1.Z1

Laborant / Laborantka, Hutnicza 15B, Chylonia, Gdynia