Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant / Laborantka

SOLVECO sp. z o.o.

3 8004 100 brutto / mies.
  • Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Pobieranie próbek ze zbiorników, pojemników

  • Badania i ocena jakościowa surowca i produktów gotowych

  • Prowadzenie ewidencji wyników badań dla odpadów, surowców oraz produktów z przychodu i wysyłek

  • Przygotowywanie próbek do wysyłki

  • Utrzymywanie porządku i czystości w obszarze laboratorium

  • Dbałość o powierzone mienie

  • Zgłaszanie usterek i bieżąca wizualna ocena stanu aparatów

  • Kontrola stanu odczynników laboratoryjnych, a w przypadku niskiego stanu pozyskanie ofert i zgłaszanie konieczności zakupu

  • Wykonywanie próbek zlecanych przez bezpośredniego przełożonego,

  • Przekazywanie wszelkich jakościowych nieprawidłowości bezpośredniemu przełożonemu

  • W porozumieniu z Głównym Technologiem opracowywanie nowych receptur i modyfikowanie aktualnych receptur, tak aby produkt spełniał wymagania odbiorcy

  • Przekazywanie bieżących informacji o jakości surowców i produktów do bezpośredniego przełożonego

  • Wypracowanie innowacyjnych rozwiązań związanych z nowymi projektami

  • Znajomość sprzętu laboratoryjnego

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • Samodzielność, zaangażowanie, skrupulatność, systematyczność

  • Umiejętność współpracy w zespole oraz interpersonalne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej minimum 2 lata

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne

  • Znajomość obsługi sprzętu laboratoryjnego

  • Umiejętność współpracy w zespole oraz umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny 3 miesiące)

  • wynagrodzenie brutto od 3800 zł plus premia z możliwością podwyżki w zależności od doświadczenia

  • ciekawą pełną wyzwań pracę w rozwijającej się polskiej firmie

  • pracę w miłej atmosferze

  • kartę Multi Sport - koszt całkowicie pokrywa pracodawca

  • ubezpieczenie grupowe - koszt w całości pokrywa pracodawca

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Solveco Sp. z o.o. jest firmą, która zajmuje się szeroko pojętym zagospodarowaniem ciekłych odpadów przemysłowych, prowadząc ich odzysk i recykling oraz unieszkodliwianie. Należący do Spółki zakład produkcyjny, znajduje się na terenie Parku Przemysłowego Blachownia w Kędzierzynie-Koźlu, przy ulicy Szkolnej 15B.

Misją Spółki jest ochrona środowiska naturalnego poprzez ograniczenie ilości odpadów przeznaczonych do utylizacji oraz wsparcie dla naszych Klientów w zakresie unieszkodliwiania i zagospodarowania odpadów tak, aby mogli skoncentrować się na swojej podstawowej działalności.

Strategią Solveco Sp. z o.o. jest umocnienie pozycji w obsługiwanych przez siebie segmentach rynku, co realizowane jest poprzez wysoką jakość produktów i usług, atrakcyjność cen, sprawność obsługi odbiorców, innowacyjność, efektywność i bezpieczeństwo ekologiczne stosowanych technologii.