Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant / Laborantka

OŚRODEK BADAWCZO-ROZWOJOWY GÓRNICTWA SUROWCÓW CHEMICZNYCH "CHEMKOP" sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wybickiego 7

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz fizykochemicznych kopalin, surowców, próbek skalnych (głównie klasyczne analizy chemiczne, rzadziej analizy instrumentalne),

  • Przygotowywanie próbek do badań (kopaliny) i nadzór nad obiegiem prób w laboratorium oraz ich archiwizacja,

  • Przygotowywanie roztworów i odczynników do badań,

  • Prowadzenie powierzonej dokumentacji laboratoryjnej oraz analiza i opracowywanie wyników z badań,

  • Obsługa urządzeń kontrolno – pomiarowych i pozostałego sprzętu laboratoryjnego ,

  • Dbanie o ład i porządek w laboratorium, w tym mycie szkła i wyposażenia laboratoryjnego,

  • Udział w realizacji projektów badawczo-rozwojowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: chemia, technologia chemiczna, ochrona środowiska, inżynieria materiałowa lub pokrewne,

  • Brak przeciwwskazań do pracy w wymuszonej pozycji ciała oraz podnoszenia ciężarów do 12 kg,

  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz sumienność i dokładność,

  • Bardzo dobra komunikatywność oraz zdolność analitycznego myślenia,

  • Gotowość do stałego uczenia się.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Szeroki pakiet świadczeń pracowniczych:

  • Opieka medyczna dla Ciebie i rodziny;

  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny/partnera;

  • Pakiet sportowy;

  • Pracowniczy program emerytalny;

  • Dofinansowanie do urlopów;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku