Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Laborant / Laborantka

Kronospan Polska Sp. z o.o.

  • 1 Maja 52, Strzelce Opolskie
    Strzelce Opolskie, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 4 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

1 Maja 52

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące nadzorowanie parametrów surowca do produkcji,

  • Pomiar i kontrola zgodności parametrów ze wzorcem,

  • Kontrola jakości wyrobu i jego klasyfikacja zgodnie z wymaganiami,

  • Sporządzanie raportów, prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej,

  • Przeprowadzanie badań i analiza wyników.

Nasze wymagania

  • Zaangażowania, Odpowiedzialności,

  • Gotowości do pracy w ruchu ciągłym,

  • Wykształcenia min. średniego chemicznego.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.

  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.

  • Program poleceń pracowniczych.

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Przewiń do profilu firmy