Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Airbus Poland S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Laborant / Laborantka

Airbus Poland S.A.

Aleja Krakowska 110/114

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie badań wejściowych materiałów produkcyjnych i pomocniczych,

  • wykonywanie badań kąpieli galwanicznych i innych mediów stosowanych w procesach produkcyjnych,

  • wykonywanie badań dotyczących zdolności procesów galwanicznych i lakierniczych,

  • wystawianie protokołów badań laboratoryjnych,

  • właściwa eksploatacja, nadzór nad przeglądami i konserwacją używanego sprzętu pomiarowego,

  • właściwe wykorzystanie stosowanych roztworów i związków chemicznych,

  • prowadzenie ewidencji wyników sprawdzeń i badań oraz przechowywanie tej dokumentacji,

  • prowadzenie auditów procesów specjalnych (materiałów, urządzeń, personelu) i przeglądów stosowanej dokumentacji produkcyjnej i weryfikacyjnej,

  • analiza zmian w mającej zastosowanie do prowadzenia procesów specjalnych dokumentacji referencyjnej (normy, instrukcje), ze szczególnym uwzględnieniem procesów galwanicznych i lakierniczych.

Nasze wymagania

  • poza pasją do lotnictwa, fajnie gdybyś mógł/mogła pochwalić się co najmniej średnim wykształceniem o profilu chemicznym, mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu inżynierii materiałowej,

  • znajomością języka angielskiego na poziomie min. B2 (praca z dokumentami w języku angielskim, w tym angielski techniczny),

  • dobrą znajomością pakietu MS Office,

  • zaangażowaniem w wykonywanie obowiązków z pozytywnym nastawieniem na rozwiązywanie problemów.

To oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżka na zakup akcji

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • środki ochrony indywidualnej

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie studiów

  • ambulatorium na terenie firmy

  • kasa zapomogowa-pożyczkowa

  • dofinansowanie przed świetami i prezenty dla dzieci

Jesteśmy pasjonatami lotnictwa na pełnym etacie. Projektujemy, produkujemy, montujemy i serwisujemy samoloty od 90 lat. Spod naszych rąk wychodzi m.in. samolot szkolno-treningowy dla pilotów polskich sił powietrznych PZL-130 Orlik TC II Advanced, elementy samolotu pasażerskiego Airbus 330 oraz wojskowego C295 i A400M. Szukamy współpracowników, z którymi będziemy mogli dzielić naszą pasję i dumę z pracy w tak wyjątkowej branży.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje