Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant / Laborantka

Novita S.A.

  • Dekoracyjna 3, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Novita S.A.

Dekoracyjna 3

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie badań kontrolnych wyrobów zgodnie z wymaganiami klientów oraz obowiązującymi procedurami i normami,

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji w laboratorium (rejestry badań, rejestry dotyczące nadzoru urządzeń kontrolno-pomiarowych, etc.),

  • dbałość o odpowiednie przechowywanie i właściwe oznaczanie próbek do badań,

  • bieżąca kontrola jakości wyrobów,

  • praca w systemie zmianowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium),

  • umiejętność obsługi MS Office (w szczególności MS Excel),

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, rzetelność, sumienność, zaangażowanie,

  • dobra organizacja pracy,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • premie,

  • bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych-Kaizen),

  • ubezpieczenie grupowe PZU oraz prywatna opieka medyczna,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony świąteczne, karty sportowe, bilety do kina / wydarzenia kulturalne, imprezy i wyjazdy integracyjne),

  • kursy językowe,

  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,

  • parking dla rowerów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Novita S.A.

Głównym obszarem produkcji naszej Spółki są włókniny spunlace, czyli wytwarzane poprzez łączenie włókien pod wysokim ciśnieniem wody, bez użycia środków chemicznych. Ofertę dopełniają włókniny needlepunch, czyli igłowania mechanicznego. Nasze wyroby wykorzystywane są przez sektor higieny osobistej, branżę medyczną, gospodarstwa domowe, a także szeroko pojętą branżę techniczną. To, co wyróżnia Spółkę na tle konkurencji, to szeroka gama kolorów i wzorów oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Jakość wytwarzanych produktów docenili Partnerzy z całego świata.

Postaw na swój rozwój i dołącz do NOVITA S.A.

Przewiń do profilu firmy