Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie

Laborant - laboratorium metalograficzne

Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w ŁańcucieO firmie

Podzwierzyniec 41

Łańcut

W Rawlplug mogę!

Laborant – laboratorium metalograficzne

Miejsce pracy - Łańcut

Dbamy o Ciebie, dlatego u nas:

Masz umowę o pracę Masz umowę o pracę.
Masz pewność zatrudnienia Masz pewność zatrudnienia.
Masz komfort pracy Masz komfort pracy.
Masz opiekę medyczną Masz opiekę medyczną.
Bawisz się na imprezach integracyjnych Bawisz się na imprezach integracyjnych.
Jesteś doceniany Jesteś doceniany.
Dostajesz premie za wyniki Dostajesz premie za wyniki.
Masz dofinansowany urlop Masz dofinansowany urlop.
Otrzymujesz upominki świąteczne Otrzymujesz upominki świąteczne.
Jesteś nagradzany za dobre pomysły Jesteś nagradzany za dobre pomysły.
Masz do dyspozycji przestronną jadalnię Masz do dyspozycji przestronną jadalnię.
Przebierasz się w wygodnej szatni Przebierasz się w wygodnej szatni.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • przeszkolenie do wykonywania zleconych zadań,
  • szkolenia pracownicze,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Obowiązki

  • analiza chemiczna (absorpcyjna spektrometria atomowa),
  • badania fizyko-chemiczne materiałów z dostaw do produkcji,
  • przygotowanie zgładów metalograficznych,
  • obserwacje mikrostruktury i morfologii powierzchni przy użyciu mikroskopu świetlnego,
  • statystyczna ocena wyrobów po procesach obróbki cieplnej,
  • ocena grubości utwardzonej warstwy metodą mikroskopową.

Wymagania

  • wykształcenie materiałowe (średnie/wyższe, w trakcie studiów),
  • zaangażowanie,
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • otwartość na nowe doświadczenia,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność obsługi tokarki, frezarki.
Our Products - Rawlplug

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać do:
Działu Kadr i Płac
KOELNER RAWLPLUG IP Spółka z o.o. Oddział w Łańcucie,
ul. Podzwierzyniec 41,
37-100 Łańcut,
lub poprzez przycisk APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne