Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant

GBA Polska

  • Łajski (pow. legionowski)

    Łajski (pow. legionowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie podłoży oraz próbek do badań;

  • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych żywności, kosmetyków, wody;

  • Prowadzenie dokumentacji z badań mikrobiologicznych;

  • Obsługa urządzeń kontrolno - pomiarowych;

  • Wykonywanie badań monitoringu środowiska laboratoryjnego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego - technologia żywności, biologia, biotechnologia, kosmetologia lub pokrewne;

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, min. 1 rok;

  • Umiejętności wykonywania podstawowych analiz mikrobiologicznych żywności, kosmetyków, wody zgodnie z normami ISO;

  • Znajomości zasad funkcjonowania systemu jakości w laboratorium wg ISO 17025;

  • Kreatywności, odpowiedzialności oraz zaangażowania;

  • Umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Umowę o pracę na pełny etat;

  • Ciekawą pracę w ambitnym zespole;

  • Szerokie perspektywy rozwoju;

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna