Logo Pracuj.pl

Laborant

GBA PolskaO firmie

  • Łajski (pow. legionowski)
    Łajski (pow. legionowski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie podłoży oraz próbek do badań;
  • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych żywności, kosmetyków, wody;
  • Prowadzenie dokumentacji z badań mikrobiologicznych;
  • Obsługa urządzeń kontrolno - pomiarowych;
  • Wykonywanie badań monitoringu środowiska laboratoryjnego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego - technologia żywności, biologia, biotechnologia, kosmetologia lub pokrewne;
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, min. 1 rok;
  • Umiejętności wykonywania podstawowych analiz mikrobiologicznych żywności, kosmetyków, wody zgodnie z normami ISO;
  • Znajomości zasad funkcjonowania systemu jakości w laboratorium wg ISO 17025;
  • Kreatywności, odpowiedzialności oraz zaangażowania;
  • Umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Ciekawą pracę w ambitnym zespole;
  • Szerokie perspektywy rozwoju;
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Laborant, Łajski (pow. legionowski)