Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Laborant

  • Poznań, Leszno, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Produkcji Mas Betonowych BOSTA-BETON Sp. z o.o. to liczący się producent betonu w Polsce. Posiada zakłady produkcyjne w wielu miastach w Polsce.

    W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

    PRACOWNIK DO PRACY W LABORATORIUM BETONU

    Miejsce pracy: Leszno, Poznań
    LAB/PL/03/2018

    Zakres obowiązków

    • pobieranie próbek surowców i wyrobu do badań (waga próbek ok 15 kg).
    • kontrola jakości dostaw surowców.
    • wykonanie badań laboratoryjnych wyznaczonych w planie badań i dodatkowych zleconych przez kierownika i udokumentowanie wyników badań.
    • nadzór nad sprzętem laboratoryjnym (ważność legalizacji, sprawność).
    • doradzanie i wspieranie Kierownika Wytwórni i Operatora Węzła, Kierowcę Betonowozu, Operatora Pompy w zakresie kontroli jakości produkcji.
    • wyjazdy na teren realizowanych w podległym regionie inwestycji.

    Wymagania

    • wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane budowlane,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie konieczne,
    • obsługa komputera (Word, Excel),
    • prawo jazdy kat. B (czynne),
    • dyspozycyjność,
    • komunikatywność,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • odpowiedzialność.

    Oferujemy

    • stabilną pracę w firmie o bardzo dobrej renomie.
    • zatrudnienie na umowę o pracę.
    • atrakcyjny system premiowy.
    • możliwość rozwoju.
    Osoby spełniające wymienione warunki prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W temacie listu elektronicznego prosimy umieścić numer referencyjny.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.