Oferta pracy

Laborant

F.B.I. TASBUD S.A.

  • Michałówek (pow. płoński)

    Michałówek (pow. płoński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przy prowadzeniu dokumentacji laboratoryjnej,

  • pobieranie oraz badanie mieszanki betonowej, betonu oraz kruszyw,

  • obsługa urządzeń laboratoryjnych (prasa wytrzymałościowa, wstrząsarka do kruszyw),

  • udział w realizacji projektów badawczo-rozwojowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: minimum średnie/techniczne: mile widziane – uczeń/student kierunku budowlanego, chemicznego lub inżynierii materiałowej,

  • znajomość obsługi programów pakietu MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole, sumienność i dokładność,

  • zdolność organizacji pracy w realizacji powierzonych zadań,

  • chęć do nauki i podnoszenia swoich umiejętności.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów w kraju oraz możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne,

  • możliwość rozwoju osobistego, zdobycia wiedzy i nowych doświadczeń,

  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe benefity.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników