Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant - Mikrobiolog

OVOVITAO firmie

  • Rzgów

    Rzgów, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych metodą odwoławczą oraz przy użyciu systemu diagnostyki VIDAS i TEMPO

  • Prowadzenie laboratorium mikrobiologicznego zgodnie z zasadami dobrej praktyki laboratoryjnej oraz z obowiązującymi procedurami i instrukcjami

  • Współpraca przy tworzeniu i aktualizacji obowiązującej dokumentacji systemowej

  • Znajomość przepisów prawa żywnościowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (biologiczne, mikrobiologiczne, biotechnologiczne)

  • Znajomość technik badań mikrobiologicznych surowców, produktów spożywczych, mediów i badań czystościowych środowiska produkcji

  • Znajomość walidacji metod mikrobiologicznych

  • Staranność, dokładność, samodzielność

  • Komunikatywność

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Oferujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku, możliwość rozwoju, doskonalenia oraz awansu zawodowego.

    OVOVITA

    Zakład przetwórstwa jaj OVOVITA to jedno z największych i najnowocześniejszych tego typu przedsiębiorstw w Europie. Specjalizujemy się w produkcji oraz przetwórstwie jaj spożywczych.

    Przewiń do profilu firmy