Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Laborant Mikrobiologiczny

  • Malbork, pomorskie
  • Asystent
  • 2018-06-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Eurofins Scientific jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska oraz testów produktów farmaceutycznych. Zatrudnia ponad 32 000 pracowników w 410 laboratoriach zlokalizowanych w 42 krajach. Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach agroscience, genomiki i usług laboratoryjnych. Ponadto Eurofins, zarówno w Europie jak i w USA, silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej. Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, szukamy najlepszych kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek.

    Szukamy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Malbork

    Zakres zadań:

    • Przygotowanie próbek do badań,
    • Wykonywania analiz mikrobiologicznych, ilościowych i jakościowych żywności,
    • próbek środowiskowych i wody.

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę - zatrudnienie na pełny etat,
    • Umowa na czas określony,
    • Praca zmianowa,
    • Dofinansowanie do opieki medycznej,
    • Dofinansowanie do karty Multisport,
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane mikrobiologiczne, biotechnologiczne lub pokrewne),
    • Wiedza z zakresu metod badań mikrobiologicznych żywności,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium akredytowanym,
    • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole,
    • Bardzo dobra organizacja pracy oraz świadomość jakości wykonywanej pracy,
    • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę,
    • Znajomość pracy zgodnie z PN EN ISO/IEC 17025:2005 będzie dodatkowym atutem.

     Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

    Dowiedz się więcej o naszej Firmie: www.eurofins.com