Oferta pracy

Laborant - Młodszy Specjalista Chemik

EXPRAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

EXPRAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Fabryczna 3

Końskie

Spółka EXPRAN sp. z o.o. z siedzibą w Końskich, wiodący producent liquidów do e-papierosów, działający na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres Obowiązków:

  • Uczestnictwo w rozwoju i wdrażaniu nowych produktów w firmie;
  • Tworzenie nowych kompozycji smakowych;
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną dla surowców;
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym;
  • Przygotowywanie i nadzór nad kartami charakterystyki (SDS).

Wymagania:

  • Wykształcenie chemiczne bądź student V roku;
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • Długotrwałą i stabilną współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Udział w międzynarodowych projektach;
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy oraz spełniające wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy