Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
EXPRAN SP. Z O. O.

Laborant / Młodszy Specjalista Chemik

EXPRAN SP. Z O. O.O firmie

  • Końskie

    Końskie, świętokrzyskie
  • Ważna 5 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w rozwoju i wdrażaniu nowych produktów w firmie;

  • Tworzenie nowych kompozycji smakowych;

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną dla surowców;

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym;

  • Przygotowywanie i nadzór nad kartami charakterystyki (SDS).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie chemiczne bądź student V roku;

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym będzie dodatkowym atutem;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Zdolność analitycznego myślenia;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;

  • Długotrwałą i stabilną współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Udział w międzynarodowych projektach;

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia.

Spółka EXPRAN sp. z o.o. z siedzibą w Końskich, wiodący producent liquidów do e-papierosów, działający na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".