Oferta pracy

Laborant

Lafarge Cement S.A.

  • Piechcin (pow. żniński)

    Piechcin (pow. żniński), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań fizycznych klinkieru i cementu,

  • Zapewnienie zgodności badań fizyczno-mechanicznych cementów z jednostką certyfikująca w celu utrzymania certyfikatów dla produkowanych cementów ,

  • Nadzorowanie aparatury pomiarowej i parametrów środowiskowych zgodnie z

  • obowiązującymi instrukcjami i Normami,

  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej oraz Zakładowej Kontroli Produkcji,

  • Wykonywanie badań z testów produkcyjnych,

  • Sprawowanie nadzoru nad stanem technicznym sprzętu laboratoryjnego w laboratorium zakładowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (chemiczne lub budowlane),

  • Minimum rok doświadczenie w prowadzeniu badań budowlanych,

  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office,

  • Znajomość technologii i chemii cementu,

  • Umiejętność wykonywania badań fizyczno-mechanicznych,

  • Komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

jesteśmy obecni w 90krajach świata

mamy 2500 nowoczesnych zakładów

generujemy 32,6 mld CHF sprzedaży netto

nasz zespół to 115 000 osób na całym świecie

Przewiń do profilu firmy