Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant

Sulimar Sp. z o.o.O firmie

Sulimar Sp. z o.o.

Browarna 5

Piotrków Trybunalski

Twój zakres obowiązków

  • Systematyczne badanie jakości surowca i wyrobów,

  • Prowadzenie analiz fizyko-chemicznych w każdej fazie produkcji,

  • Prowadzenie analiz mikrobiologicznych na każdym etapie produkcji,

  • Interpretacja wyników badań,

  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej,

  • Sporządzanie raportów,

  • Praca w systemie 4-brygadowym,

  • Obsługa urządzeń laboratoryjnych.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcanie wyższe, kierunkowe (sugerowane: Technologia Żywności, Biotechnologia i nauki o żywności - Chemia spożywcza),

  • Znajomość technik laboratoryjnych,

  • Biegła obsługa komputera,

  • Znajomość oprogramowania dostosowanego do technologii i prezentacji wyników,

  • Dokładność, staranność i precyzja w działaniu,

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Mile widziane

  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku,

  • Absolwenci z ugruntowaną wiedzą teoretyczną.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę.

SULIMAR Sp. z o.o. od blisko 30 lat zajmuje się produkcją piwa i napojów. Jesteśmy jednym z najdynamiczniej rozwijających się średnich browarów w Polsce, znaczącym usługodawcą w zakresie rozlewu i dystrybucji napojów a także cenionym w kraju i zagranicą producentem w obszarze marek własnych. Jakość naszych produktów potwierdzają przyznane nam międzynarodowe certyfikaty IFS i BRC.

Przewiń do profilu firmy