Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant pomiarowy

GRUPA EKOPROJEKT SP. Z O. O.O firmie

GRUPA EKOPROJEKT SP. Z O. O.

Kazimierza Wielkiego 15

Bielsko-Biała

Od 30 lat Grupa Ekoprojekt pomaga firmom, zakładom przemysłowym, placówkom służby zdrowia, instytucjom rządowym i samorządowym na terenie całej Polski w spełnianiu wymagań prawa ochrony środowiska oraz wymagań prawa bezpieczeństwa i higieny pracy.

Opis stanowiska:

  • Realizację pomiarów BHP na stanowiskach pracy,
  • Wyjazdy służbowe na terenie Polski związane ze specyfiką pomiarów,
  • Obsługę wyposażenia pomiarowego wraz z analizą danych pomiarowych,
  • Sporządzanie sprawozdań z badań,
  • Nadzór nad stanem technicznym aparatury, urządzeń i wyposażenia,
  • Udział w procesie akredytacji laboratorium,
  • Dobór sprzętu pomiarowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe z dziedziny ochrony środowiska lub pokrewne,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski,
  • Prawo jazdy  kat. B,
  • Doświadczenie w pracy laboratorium będzie dodatkowym atutem,
  • Odpowiedzialność, samodzielność w działaniu,
  • Umiejętności organizacji czasu pracy,
  • Dobrze rozwinięty zmysł techniczny,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Mile widziana znajomość systemu zarządzania opartego na normie PN ISO/IEC 17025:2005,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Możliwości rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne