Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant

POLARIS LABORATORIES EUROPE sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Zakres zadań:

wykonywanie rutynowych analiz laboratoryjnych;

obserwacja i odczyt parametrów pracy aparatury wykorzystanej podczas testów;

udział w kalibracji i konserwacji sprzętu laboratoryjnego.

Nasze wymagania

Oczekiwania:

bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

wykształcenie chemiczne lub pokrewne (praca w laboratorium);

sprawna obsługa komputera;

łatwość uczenia się;

umiejętność pracy pod presją czasu;

dokładność, sumienność;

dobra organizacja pracy;

samodzielność;

gotowość do szybkiego podjęcia pracy;

praca w godzinach 07.00-15.00 lub 14.00-22.00

To oferujemy

Oferujemy:

ciekawą pracę w akredytowanym laboratorium - praca zgodna z systemem Zarządzania Jakością ISO 17025;

możliwość zapoznania się z wieloma technikami analitycznymi stosowanymi w analizie olejów (ICP, pomiar lepkości, badanie wielkości cząsteczek, badania FTIR, GC, CKF);

pracę zgodną z wykorzystaniem zasad Lean Management;

miłą atmosferę pracy w młodym zespole;

pracę w systemie dwuzmianowym, na podstawie umowy o pracę;

pakiet prywatnej opieki medycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim poprzez przycisk aplikowania.

O nas

Lider w dziedzinie analizy olejów, płynów chłodniczych oraz paliw, z siedzibą w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym, ul. Rubież 46H