Oferta pracy

Laborant

POLARIS LABORATORIES EUROPE sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Lider w dziedzinie analizy olejów, płynów chłodniczych oraz paliw, z siedzibą w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym, ul. Rubież 46H

Poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Laborant

Zakres zadań:

  • wykonywanie rutynowych analiz laboratoryjnych;
  • obserwacja i odczyt parametrów pracy aparatury wykorzystanej podczas testów;
  • udział w kalibracji i konserwacji sprzętu laboratoryjnego.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • wykształcenie chemiczne lub pokrewne (praca w laboratorium);
  • sprawna obsługa komputera;
  • łatwość uczenia się;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dokładność, sumienność;
  • dobra organizacja pracy;
  • samodzielność;
  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w akredytowanym laboratorium - praca zgodna z systemem Zarządzania Jakością ISO 17025;
  • możliwość zapoznania się z wieloma technikami analitycznymi stosowanymi w analizie olejów (ICP, pomiar lepkości, badanie wielkości cząsteczek, badania FTIR, GC, CKF);
  • pracę zgodną z wykorzystaniem zasad Lean Management;
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole;
  • pracę w systemie jednozmianowym, na podstawie umowy o pracę;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim poprzez przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy