Oferta pracy

Laborant pracowni chemicznej

Formaster GroupO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bilcza (pow. kielecki), świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Formaster Group właściciel dynamicznie rozwijającej się marki Dafi,
poszukuje osób zainteresowanych współpracą na stanowisko

Twoje zadania:

  • Prowadzenie badań zgodnie z obowiązującymi instrukcjami roboczymi
  • Wykonywanie analiz i oznaczeń z wykorzystaniem szerokiego spektrum metod
  • Prowadzenie zapisów jakości z prowadzonych badań
  • Sterowanie jakością badań, opracowywanie nowych metod, nadzór nad wyposażeniem
  • Realizacja projektów związanych z wprowadzeniem nowego produktu na rynek

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: chemia lub pokrewne)
  • Atutem będzie minimum  1 rok doświadczenia w pracy w laboratorium
  • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz świadomość jakości wykonywanej pracy
  • Dobra znajomość obsługi komputera i oprogramowania Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność interpretacji wyników
  • Samodzielna praca

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowa o pracę
  • Pracę w renomowanej firmie na rynku krajowym i zagranicznym
  • Szanse rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę w dynamicznym środowisku oraz sympatycznym zespole
  • Praca od wtorku do soboty, godz. 7-15;
  • Miejsce pracy Bilcza

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy