Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Laborant pracowni chemicznej

  • Malbork, pomorskie
  • Asystent
  • 01.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Eurofins Scientific jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska oraz testów produktów farmaceutycznych. Zatrudnia ponad 32 000 pracowników w 410 laboratoriach zlokalizowanych w 42 krajach. Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach agroscience, genomiki i usług laboratoryjnych. Ponadto Eurofins, zarówno w Europie jak i w USA, silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej. Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, szukamy najlepszych kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek.

    Szukamy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Malbork

    Zakres zadań:

    • Wykonywanie oznaczeń metodami klasycznymi, np. metody wagowe, miareczkowe, spektrofotometryczne i/lub chromatograficznymi z wykorzystaniem HPLC RID, DAD oraz GC FID
    • Udział w utrzymaniu systemu zarządzania obowiązującego w Eurofins Polska, zgodnego z normą PN-EN ISO 17025:2005, w tym sterowanie jakością badań, sprawdzanie metod, nadzór nad wyposażeniem
    • Realizacja zadań i projektów związanych z podnoszeniem bezpieczeństwa w obszarze jak i optymalizacją pracy przy wykonywaniu oznaczeń

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na pełny etat
    • Umowa na czas określony
    • Praca zmianowa
    • Prywatny pakiet medyczny
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: chemia lub pokrewne)
    • Doświadczenie: atutem będzie minimum  1 rok doświadczenia w pracy w laboratorium chemicznym z wykorzystaniem metod chromatograficznych lub klasycznych
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium akredytowanym

    Dodatkowe umiejętności:

    • Umiejętność pracy w grupie, dobra znajomość obsługi komputera i oprogramowania Microsoft Office, samodyscyplina, dokładność, dobra organizacja pracy
    • Znajomość języka: j. angielski w stopniu min. podstawowym
    • Komunikatywność, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę, dobra organizacja pracy

     Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

    Dowiedz się więcej o naszej Firmie: www.eurofins.com