Oferta pracy

KLAUZULA INFORMACYJNA
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Kreisel Technika Budowlana Sp. z o.o.

Laborant

Kreisel Technika Budowlana Sp. z o.o.O firmie

  • Rogowiec (pow. bełchatowski)

    Rogowiec (pow. bełchatowski), łódzkie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 22 maj 2021
  • umowa zlecenie, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie badań laboratoryjnych

  • Pobieranie, badanie, rejestracja i kontrola jakości próbek produktów, półproduktów i surowców

  • Kontrola i dokumentowanie uzyskanych wyników badań oraz sprawdzanie ich z wymaganiami jakości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowane kierunki chemia)

  • Dobra znajomość MS Office

  • Samodzielność, precyzja i dokładność w wykonywaniu badań laboratoryjnych

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Ambicja i chęć rozwoju

  • Inicjatywa w wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętności analityczne

  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium kontroli jakości firmy produkcyjnej lub innym laboratorium badawczym

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przedłużenia na podstawie umowy na zastępstwo

    Duża i dynamiczna firma należąca do czołówki rynku producentów materiałów budowlanych, laureat licznych nagród i wyróżnień branżowych.

    Przewiń do profilu firmy
    Tak się u nas pracuje