Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Laborant

  • Skawina, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Boryszew S.A. Oddział Nowoczesne
    Produkty Aluminiowe Skawina
    32-050 Skawina ul. Piłsudskiego 23

    NPA Skawina jest jedynym producentem walcówki aluminiowej oraz jednym
    z największych producentów drutów i przewodów aluminiowych w Polsce.
    W związku z rozwojem działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    LABORANT
    Miejsce pracy: Skawina

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie analiz i pomiarów dostarczonych próbek wyrobów,
    • przeprowadzanie badań chemicznych, mechanicznych, elektrycznych i obsługa urządzeń niezbędnych do przeprowadzania w/w badań,
    • prowadzenie niezbędnej dokumentacji w laboratorium (rejestry badań, rejestry dotyczące nadzoru maszyn i urządzeń, itd.),
    • wykonywanie analiz systemów pomiarowych (MSA),
    • praca w systemie 3-zmianowym ciągłym ( 4-ro brygadowy).

    Wymagania:

    • wykształcenie: minimum średnie   techniczne (mile widziane o profilu chemicznym),
    • minimum 1 rok pracy w laboratorium - warunek konieczny.

    Dodatkowym atutem będą:

    • uprawnienia SEP do 1 kV,
    • znajomość systemu zarządzania ISO 9001, 14001, OHSAS, IATF (duży atut),
    • znajomość metodologii związanej ze statystycznym sterowaniem procesem SPC,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
    • doświadczenie w branży automotive.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego w ramach wewnętrznego i zewnętrznego systemu szkoleń,
    • możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej korporacji.

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk:

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Boryszew Spółka Akcyjna Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Boryszew Spółka Akcyjna Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    bottom