Oferta pracy

Laborant/Specjalista ds. kontroli jakości

Dawtona Sp. z o.o.

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pobieranie próbek surowców, wyrobu gotowego w trakcie produkcji

  • Kontrola jakości przyjmowanych surowców, półproduktów oraz materiałów opakowaniowych

  • Raportowanie wyników kontroli oraz badań wyrobów w trakcie produkcji

  • Kontrolowanie zapisów prowadzonych przez pracowników firmy

  • Nadzór nad realizacją procesu mycia i dezynfekcji oraz dopuszczenie linii produkcyjnych do pracy

  • Kontrola higieny pracowników produkcji

  • Kontrola i ocena stanu sanitarno-higienicznego zakładu

  • Wykonywanie prostych analiz fizyko-chemicznych i sensorycznych oraz nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

  • Udział w rozwiązywaniu bieżących problemów jakościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie: gastronomia, technologia żywności, biologia lub pokrewne

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Zaangażowanie, spostrzegawczość i systematyczność

  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja swojej pracy

  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Dobra współpraca z ludźmi oraz konsekwencja w działaniu

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym (w tym praca w nocy)

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej, znaczącej pozycji na rynku

  • Dobre warunki i atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Program poleceń pracowniczych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • napoje

  • parking dla pracowników