Laborant - stanowisko techniczne

INSTYTUT MEDYCYNY DOŚWIADCZALNEJ I KLINICZNEJ IM.MIROSŁAWA MOSSAKOWSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUKO firmie

2,600‐3,200 zł brutto / mies.
  • Pawińskiego 5
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

INSTYTUT MEDYCYNY DOŚWIADCZALNEJ I KLINICZNEJ IM.MIROSŁAWA MOSSAKOWSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK

Pawińskiego 5

Warszawa

Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego PAN (IMDiK PAN) to największy Instytut Wydziału Nauk Medycznych PAN i jedyny instytut Polskiej Akademii Nauk prowadzący badania, zarówno w dziedzinie biologii medycznej, jak i medycyny klinicznej. IMDIK PAN należy do członków Konsorcjum Naukowego Biocentrum Ochota.

Naukowcy IMDiK zajmują się badaniami podstawowymi i klinicznymi w zakresie: fizjologii, neurobiologii, neuroimmunologii, neurochemii, neuropatologii, neurologii, neurochirurgii, transplantologii eksperymentalnej, nefrologii, genetyki, epigenetyki, farmakologii, chemii medycznej oraz biologii komórki na poziomie ultrastrukturalnym: immunocytochemicznym i histochemicznym.

Opis stanowiska:

  • Udział w  badaniach naukowych zgodnie z aktualną tematyką badawczą Pracowni;
  • Udział we wprowadzaniu nowych metod i technik badawczych;
  • Opieka nad aparaturą badawczą, salą operacyjną oraz nadzór nad stanem odczynników laboratoryjnych
  • Współpraca z doktorantami w rozwijaniu znajomości metod i dobrej praktyki laboratoryjnej

Wymagania:

  • Wykształcenie: średnie (szkoła średnia w zawodzie technik analityk) lub wyższe (analityka medyczna, diagnostyka biochemiczno-molekularna, chemia analityczna,  biologia itp.)
  • Kreatywność, otwartość na nowe wyzwania, bardzo dobra organizacja pracy laboratoryjnej oraz samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z pracą w laboratorium

Doświadczenie w pracy laboratoryjnej w zakresie:

  • Dobra znajomość podstawowych metod biochemicznych (izolacja i oznaczanie poziomu białek, metody immunochemiczne w tym elektroforetyczny rozdział białek i metoda western blot, ELISA)
  • Znajomość metod histologicznych i immunohistologicznych (przygotowywanie preparatów tkanek, barwienie oraz reakcje immunologiczne).
  • Mile widziane doświadczenie w metodach oznaczania kwasów nukleinowych lub pracy ze zwierzętami laboratoryjnymi

Składanie dokumentów:

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie podpisanych przez Kandydata dokumentów w formie papierowej w sekretariacie Zakładu Neurochemii IMDiK PAN,

  • życiorys zawierający informacje o wykształceniu,  dotychczasowych miejscach pracy;
  • dokumenty potwierdzające spełnienie innych wymagań sprecyzowanych w ogłoszeniu konkursowym (opcjonalnie),
  • listy referencyjne (opcjonalnie).

Dodatkowo prosimy o przesłanie aplikacji również w wersji elektronicznej poprzez portal.

Dokumenty aplikacyjne powinny być przygotowane w języku polskim

Miejsce składania dokumentów:

Sekretariat Zakładu Neurochemii IMDiK PAN, pokój B401 (4 piętro),   ul. Adolfa Pawińskiego 5, 02-106 Warszawa

Termin składania dokumentów: 27.03.2020 r.

Złożenie dokumentów w terminie będzie skuteczne, jeśli do dnia 27.03.2020 r. wpłynie do sekretariatu zarówno wersja elektroniczna jak i papierowa opatrzona podpisem Kandydatki/-ta.  Nie decyduje data stempla pocztowego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Pracę w zespole w miłej atmosferze
  • Udział w ciekawych projektach badawczych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy