Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant

OXYTOP SP. Z O.O.

  • Stęszew

    Stęszew, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

- wykonywanie analiz chemicznych,

- kontrola jakości produktów,

- aktywne uczestniczenie w nowych projektach,

- organizacja i nadzór nad systemem dokumentacji produkcyjnej,

- organizacja i nadzór nad systemem badania i przechowywania próbek,

- codzienna aktualizacja danych w systemach komputerowych.

Nasze wymagania

- wykształcenie wyższe chemiczne (preferowana specjalność: chemia organiczna),

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- znajomość języka angielskiego,

- zdolności manualne,

- dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,

- kreatywność i pomysłowość,

- umiejętność pracy w grupie,

- zaangażowanie i dyspozycyjność,

- umiejętność wykonywania analiz komputerowych,

- gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym,

- wysoka kultura techniczna i osobista.

Mile widziane:

- znajomość chemii w zakresie nadtlenków organicznych.

To oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia,

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania ciekawych doświadczeń,

- praca w dynamicznie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym,

- pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta sportowa).

O nas

Oxytop Sp. z o.o. od 1992 roku produkuje nadtlenki organiczne stosowane do kopolimeryzacji nienasyconych żywic poliestrowych. Robimy to z pasją i dużym zaangażowaniem, przez co uzyskaliśmy produkty o wysokiej jakości. O nadtlenkach wiemy dużo, ale nieustannie odkrywamy możliwości doskonalenia. Z pokorą dla praw natury tworzymy wyroby o dużej czystości. Chociaż produkty te nigdy nie będą ekologicznie przyjazne, dobieramy tak komponenty, aby stwarzały jak najmniejsze zagrożenia. Otaczamy zakład zielenią, aby udowodnić, że wysoce skomplikowana chemia może koegzystować z przyrodą.

Naszymi odbiorcami są indywidualni producenci oraz dystrybutorzy żywic poliestrowych. Z roku na rok zyskujemy nowych klientów i coraz lepsze opinie produktów. Duże zaangażowanie zespołu laboratoryjnego w opracowanie nowoczesnych technologii oraz analitykę wyrobów, aktualnie procentuje wzrastającym zainteresowaniem.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV za pośrednictwem serwisu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami spełniającymi stawiane wymagania.