Oferta pracy

Laborant

Lafarge Cement S.A.O firmie

  • Sulików (pow. zgorzelecki), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Laborant

Segment: Kruszywa

Twoje zadania:

  • Pobieranie kruszyw do badań oraz wykonywanie i analiza badań zgodnie z określonymi normami (głównie geometrycznych i fizycznych właściwości kruszyw),
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej oraz Zakładowej Kontroli Produkcji,
  • Dbanie o prawidłowość produkcyjnych procesów technologicznych oraz nadzór nad jakością produkowanych wyrobów,
  • Sprawowanie nadzoru nad stanem technicznym sprzętu laboratoryjnego w laboratorium zakładowym,
  • Praca na kopalni w miejscowości Sulików.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość norm dotyczących kruszyw oraz systemów jakości,
  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy