Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant

Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.

  • Tarnów Opolski (pow. opolski)

    Tarnów Opolski (pow. opolski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie do badań prób produktów wapienniczych i paliw technologicznych

  • Wykonywanie badań fizyko-chemicznych oraz analiz

  • Nadzór metrologiczny nad wyposażeniem pomiarowym laboratorium

  • Dokonywanie oceny jakości i oceny zgodności badanych produktów

  • Sporządzenie sprawozdań z uzyskanych wyników badań fizyko-chemicznych wyrobów wapienniczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: min. średnie

  • Znajomość narzędzi MS Office

  • Umiejętność analizy i syntezy danych

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie kontroli jakości

  • znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas określony (na zastępstwo)

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie o uznanej pozycji w kraju i na świecie

  • Możliwość szkoleń i poszerzania kwalifikacji

  • Dodatkowe świadczenia: pakiet świadczeń socjalnych m.in. dofinansowanie do urlopu, wycieczki, ubezpieczenie grupowe NW, pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy częścią Grupy Lhoist - Firmy o międzynarodowym zasięgu, o ponad 100-letniej tradycji, z siedzibą główną w Belgii i oddziałami na terenie Europy, Azji i Ameryki. Oddajemy do dyspozycji naszych Klientów wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów i współpracujących ekspertów.

Przewiń do profilu firmy

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoją aplikację

lub zadzwoń pod numer: +48 532 749 090