Ta oferta pracy jest nieaktualna od 378 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Laborant - Technolog

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-06-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Galvano-Partners Sp. z o.o. Sp. k.

    Od wielu lat zajmujemy się działalnością w branży obróbki powierzchniowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Dynamiczny rozwój sprawia, że rozpoczynamy rekrutację na kolejne stanowiska w naszej firmie:

    Laborant / Technolog
    Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn

    Miejsce pracy: Łódź
    Region: łódzkie

    + okresowe wyjazdy służbowe po kraju

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie analiz chemicznych z przekazanych do laboratorium próbek elektrolitów
    • opracowywanie wyników i przesyłanie do Klientów
    • obsługa urządzeń do analizy instrumentalnej: spektrometr atomowy, x-ray
    • obsługa i wykonywanie badań w komorze solnej i klimatycznej
    • prowadzenie zaopatrzenia laboratorium w urządzenia i odczynniki
    • wsparcie prac na poziomie administracyjnym biura
    • współpraca z działem technologicznym, z czasem samodzielna praca technologiczna u Klienta, polegająca na kontroli parametrów lub naprawie pracy elektrolitów galwanicznych, a także prezentacji produktów i oferty firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe chemiczne lub zbliżone
    • WIEDZA CHEMICZNA NA WYSOKIM POZIOMIE, POZWALAJĄCA NA SAMODZIELNE ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW CHEMICZNYCH I ANALITYCZNYCH
      (OFERTA SKIEROWANA WYŁĄCZNIE DO OSÓB, KTÓRE POSIADAJĄ DUŻĄ WIEDZĘ I DOSKONAŁE PRZYGOTOWANIE Z CHEMII)
    • znajomość obsługi sprzętu laboratoryjnego (ASA, X-ray)
    • umiejętność wykonywania analiz miareczkowych
    • znajomość języka angielskiego
    • zdolności organizacyjne
    • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
    • odwaga i pewność siebie w wykonywaniu powierzonych zadań
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • zdolności handlowe i negocjacyjne
    • gotowość do wyjazdów służbowych
    • umiejętność pisania bezwzrokowego

    Oferujemy:

    • pracę w miłym zespole i przyjaznej atmosferze
    • uczestniczenie w dynamicznym rozwoju firmy
    • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i bonusów
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje

      Oferta skierowana wyłącznie do osób spełniających wszystkie wymienione wymagania, a także posiadających wysoki poziom zaangażowania i entuzjazmu do wspólnej pracy
      oraz gotowych do wyjazdów służbowych!