Ta oferta pracy jest nieaktualna od 196 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Laborant - Technolog

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 08.06.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Galvano-Partners Sp. z o.o. Sp. k.

Od wielu lat zajmujemy się działalnością w branży obróbki powierzchniowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Dynamiczny rozwój sprawia, że rozpoczynamy rekrutację na kolejne stanowiska w naszej firmie:

Laborant / Technolog
Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

+ okresowe wyjazdy służbowe po kraju

Opis stanowiska:

  • wykonywanie analiz chemicznych z przekazanych do laboratorium próbek elektrolitów
  • opracowywanie wyników i przesyłanie do Klientów
  • obsługa urządzeń do analizy instrumentalnej: spektrometr atomowy, x-ray
  • obsługa i wykonywanie badań w komorze solnej i klimatycznej
  • prowadzenie zaopatrzenia laboratorium w urządzenia i odczynniki
  • wsparcie prac na poziomie administracyjnym biura
  • współpraca z działem technologicznym, z czasem samodzielna praca technologiczna u Klienta, polegająca na kontroli parametrów lub naprawie pracy elektrolitów galwanicznych, a także prezentacji produktów i oferty firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub zbliżone
  • WIEDZA CHEMICZNA NA WYSOKIM POZIOMIE, POZWALAJĄCA NA SAMODZIELNE ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW CHEMICZNYCH I ANALITYCZNYCH
    (OFERTA SKIEROWANA WYŁĄCZNIE DO OSÓB, KTÓRE POSIADAJĄ DUŻĄ WIEDZĘ I DOSKONAŁE PRZYGOTOWANIE Z CHEMII)
  • znajomość obsługi sprzętu laboratoryjnego (ASA, X-ray)
  • umiejętność wykonywania analiz miareczkowych
  • znajomość języka angielskiego
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • odwaga i pewność siebie w wykonywaniu powierzonych zadań
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • zdolności handlowe i negocjacyjne
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność pisania bezwzrokowego

Oferujemy:

  • pracę w miłym zespole i przyjaznej atmosferze
  • uczestniczenie w dynamicznym rozwoju firmy
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i bonusów
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

    Oferta skierowana wyłącznie do osób spełniających wszystkie wymienione wymagania, a także posiadających wysoki poziom zaangażowania i entuzjazmu do wspólnej pracy
    oraz gotowych do wyjazdów służbowych!