Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Laborant w Dziale Analiz Organicznych/Nieorganicznych

  • Pszczyna, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SGS jest światowym liderem w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, testowania i certyfikacji. SGS jest firmą uznaną za wzór jakości i najwyższych standardów zawodowych. Zatrudnia ponad 97.000 pracowników w sieci ponad 2.600 oddziałów i akredytowanych laboratoriów na całym świecie.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów do objęcia stanowiska:

    Laborant
    w Dziale Analiz Organicznych/Nieorganicznych
    Miejsce pracy: Pszczyna

    Zadania:

    • przyjmowanie próbek środowiskowych do badań
    • wstępne przygotowanie próbek stałych (homogenizacja gleb, osadów i odpadów)
    • przygotowanie próbek wód, ścieków i gleb różnymi technikami ekstrakcji
    • wykonywanie analiz fizykochemicznych w próbkach środowiskowych

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe: chemia, ochrona środowiska lub kierunek pokrewny
    • dobra organizacja pracy własnej
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • odpowiedzialność za wykonywane zadania
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • pracę na pełen etat w systemie zmianowym w akredytowanym laboratorium w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym
    • cykl szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • atrakcyjny pakiet socjalny i prywatną opiekę medyczną

    Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.