Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant w Dziale Jakości

Soprema Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy międzynarodową firmą, zaliczaną do trójki najlepszych i wiodących   producentów pap bitumicznych oraz izolacji płynnych. W związku z potrzebami rozwoju organizacji i produktów poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie jakości produktów poprzez przeprowadzanie testów laboratoryjnych oraz procedur kontrolnych w zgodności z wymaganiami norm,
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i obsługi sprzętu laboratoryjnego,
  • prowadzenie dokumentacji z wykonywanych analiz,
  • uczestnictwo w pracach rozwojowych i optymalizacyjnych receptur, nowych surowców i/lub nowych produktów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (chemia, inżynieria procesowa, technologia chemiczna lub pokrewne),
  • min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zasad i wymagań standardów zarządzania jakością,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel,
  • umiejetność analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejetność pracy w zespole,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne i umiejętność komunikacji,
  • samodzielność, zaangażowanie oraz dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • wrażliwość na bezpieczeństwo, jakość oraz ochronę środowiska.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej na rynku pozycji,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy i szkolenia.

Ogłoszenie archiwalne