Oferta pracy

Laborant w Dziale Kontroli Jakości

Teknos Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w laboratorium Kontroli Jakości Farb proszkowych i rozpuszczalnikowych

  • Wymalowywanie płytek do badań

  • Wykonywanie badań półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z normami i metodyką badań

  • Zwalnianie wyrobów gotowych zgodnych z wymaganiami

  • Weryfikowanie wyników badań dostarczanych surowców

  • Zwalnianie do produkcji surowców zgodnych z wymaganiami

  • Prowadzenie rejestru wyników

  • Opracowywanie raportów z analiz

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wdrożonymi systemami zarządzania jakością

  • Praca zmianowa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Zdolność szybkiego uczenia się i nabywania nowych umiejętności

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Obsługa komputera i znajomość oprogramowania biurowego MS Office

  • Odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań

  • Zaangażowanie w pracę

  • Dokładność oraz sumienność

  • Znajomość angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • Pracę, która ma znaczenie: działamy jako zespół i wspólnie osiągamy wyznaczone cele

  • Dobrą atmosferę w silnie zmotywowanym i wykwalifikowanym zespole, który w swojej pracy kieruje się wartościami

  • Bezpieczne warunki pracy

  • Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji, m.in. w trakcie szkoleń zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych

  • Świadczenia pozapłacowe: Pakiet medyczny oraz socjalny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Teknos jest globalną firmą, która prowadzi działalność w branży powłok w ponad 20 krajach w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Zatrudnia około 1 800 osób, a jej roczna wartość sprzedaży netto w 2020 roku wyniosła 384 mln euro. Teknos należy do czołowych dostawców powłok przemysłowych i ma ugruntowaną pozycję w sektorach sprzedaży detalicznej i farb dekoracyjnych. Założone w 1948 roku przedsiębiorstwo jest jedną z największych rodzinnych firm w Finlandii. Teknos dąży do realizacji swojego hasła “We make the world last longer” dostarczając inteligentne oraz zaawansowane technicznie farby i produkty zapewniające długotrwałą ochronę powierzchni. W firmie Teknos zawsze nawiązujemy bliską współpracę z klientami i wierzymy, że kluczem do sukcesu jest personel, dlatego opieramy naszą kulturę korporacyjną na rodzinnych wartościach, uważnie słuchamy wszystkich pracowników i zachęcamy ich do podejmowania inicjatywy. Naszym celem jest wykorzystać olbrzymi potencjał wykwalifikowanego personelu do tworzenia nowych rozwiązań dla klientów oraz kontynuowanie obranej strategii wzrostu. Aby dalej odgrywać wiodącą rolę w branży i zapewniać jednostkom biznesowym usługi najwyższej jakości, poszukujemy Laboranta do Działu Kontroli Jakości.

Przewiń do profilu firmy