Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant w dziale Kontroli Jakości

Sun Chemical Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli jakości farb offsetowych i fleksograficznych,

  • Obsługa oprogramowania SAP, Quality Control i Ink Formulation,

  • Wykonywanie wydruków próbnych na urządzeniach IGT C1, RK Proofer,

  • Obsługa spektrofotometrów,

  • Przygotowywanie certyfikatów jakości,

  • Przygotowywanie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Prawidłowe rozróżniania barw,

  • Umiejętność wykorzystania zagadnień z zakresu poligrafii, chemii w praktyce

  • Staranność i dokładność,

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomości pakietu MS Office,

  • Gotowość podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym (6-14 i 14-22), 5 dni w tygodniu z możliwością dostosowanie grafiku do zajęć na uczelni.

To oferujemy

  • Umowę zlecenie,

  • Możliwość poznania procesu produkcji farb oraz zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego w firmie będącej liderem w branży,

  • Możliwość przeprowadzenia badań do pracy dyplomowej

  • Dobrą atmosferę w pracy,

  • Pełne wsparcie przy wdrożeniu w wykonywane obowiązki.

Największy producent farb oraz pigmentów dla segmentu druku. Miejscem pracy są Marki pod Warszawą.

Przewiń do profilu firmy