Logo Pracuj.pl

Laborant w Dziale Rozwoju Farmaceutycznego

Vetoquinol BiowetO firmie

Vetoquinol Biowet

Kosynierów Gdyńskich 13/14

Gorzów Wielkopolski

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją
  • Wykonanie testów stabilności w oparciu o zatwierdzony protokół badań
  • Prowadzenie obserwacji przebiegu analiz, rejestrowanie przebiegu analiz i wykonywanie analiz anomalii
  • Samodzielne wykonywanie analiz podstawowymi technikami analitycznymi instrumentalnymi
  • i nieinstrumentalnymi m.in. wykonywanie analiz spektrofotometrycznych UV-Vis, miareczkowych oraz HPLC i GC w oparciu o zatwierdzone metody
  • Testowanie nowych metod analitycznych w oparciu o przygotowane wcześniej dokumenty
  • Utrzymywanie w odpowiednim stanie używanego sprzętu i wyposażenia zgodnie z procedurami użytkowania i obsługi zapobiegawczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie chemiczne lub pokrewne
  • Bieżąca wiedza w zakresie analityki
  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku
  • Mile widziana praktyczna znajomość norm GMP
  • Znajomość metod badawczych podstawowych oraz znajomość technik analiz fizyko-chemicznych
  • Znajomość obsługi aparatury badawczej dostępnej w laboratorium
  • Znajomość obsługi komputera (Microsoft Office)
  • Gotowość do pracy w warunkach zmiennych priorytetów i pod presją czasu
  • Samodzielność myślenia i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność produktywnej organizacji własnej pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wsparcie merytoryczne doświadczonych osób i możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazna atmosfera w zespole
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Karty na święta i inne świadczenia socjalne
  • Programy dla pracowników m. in. Jedz i ruszaj się z Vetoquinol, Złote Myśli, Trenerzy Wewnętrzni

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Jesteśmy międzynarodową firmą farmaceutyczną, której misją jest dbanie o zdrowie zwierząt i ludzi. Wyróżniamy się innowacyjnymi produktami

i serwisami dopasowanymi do potrzeb naszych klientów: lekarzy weterynarii, hodowców i właścicieli zwierząt. Działamy na terenie 27 krajów, a wszystkich nas łączą trzy wartości: zaufanie, podejmowanie wyzwań i współpraca.

Laborant w Dziale Rozwoju Farmaceutycznego, Kosynierów Gdyńskich 13/14, Gorzów Wielkopolski