Oferta pracy

Laborant w Dziale Zapewnienia Jakości i Rozwoju

Develey Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola prób produktów i surowców w oparciu o analizy fizykochemiczne, sensoryczne; reagowanie na odchylenia,

  • Kontrola produkcji w toku; reagowanie na odchylenia,

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu higieny i dobrych praktyk pracy,

  • Udział w działaniach korygujących, naprawczych; analiza przyczyn,

  • Kontrola czystości środowiska produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe – technik lub technolog żywności,

  • Znajomość obsługi komputera – środowisko Windows,

  • Dobra organizacja pracy; umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość języka angielskiego,

To oferujemy

  • Praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Zdobywanie doświadczeń w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Develey Polska Sp. z o.o.

Międzynarodowa firma z branży FMCG, jeden z najbardziej liczących się producentów musztard i sosów zimnych w Polsce i w Europie.

Przewiń do profilu firmy