Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant w Laboratorium Bitumicznym

Stecol Corporation

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań związanych z bieżącą produkcją mieszanek mineralno-asfaltowych

  • Praca w oparciu o wymagania systemu Zakładowej Kontroli Produkcji

  • Kontrola zaawansowania powierzonych zadań w stosunku do przyjętych założeń

  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych zadań

  • Rozwiązywanie problemów technicznych w laboratorium

  • Regularne raportowanie z realizacji badań i pomiarów

  • Dbałość o przestrzeganie dyscypliny pracy, porządku oraz przepisów ZKP, BHP i przeciwpożarowych w laboratorium

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Laboratorium i Głównym Technologiem

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowane budowlane lub chemiczne

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

  • obsługa komputera

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ciekawą pracę pełną wyzwań

  • przyjazną atmosferę

  • wsparcie ze strony specjalistycznego zespołu

Stecol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne. Obecnie firma realizuje budowę północnego odcinka drogi ekspresowej S14 między węzłem Teofilów i miejscowością Słowik (część Zachodniej Obwodnicy Łodzi).

Przewiń do profilu firmy