Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Laborant w laboratorium fizyko-chemicznym

Ravimed Sp. z o.o.

3 4004 200 brutto / mies.
  • Polna 54, Łajski (pow. legionowski)
    Łajski (pow. legionowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Polna 54

Łajski (pow. legionowski)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac w ramach realizowanych projektów badawczo-rozwojowych.

  • Wykonywanie analiz metodami klasycznymi oraz instrumentalnymi w kontroli jakości

  • Opracowywanie raportów z analiz, badań, walidacji, weryfikacji, transferów.

  • Uczestniczenie w walidacja metod analitycznych.

  • Weryfikacja metod analitycznych.

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wdrożonymi systemami zarządzania jakością.

  • Wykonywanie czynności związanych z kalibracją laboratoryjnych urządzeń pomiarowych.

  • Pobieranie prób surowców i wyrobów gotowych

  • Współpraca z działami produkcyjnymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie chemiczne lub pokrewne. Wyższe/ średnie

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy laboratoryjnej

  • Praktyczna znajomość technik IR, ASA, UV, HPLC, i innych technik instrumentalnych

  • Wymagana wiedza teoretyczna z zakresu technik instrumentalnych.

  • Mile widziana znajomość wymagań GMP

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Doświadczenie w pracy w systemie jakości GMP mile widziane.

  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office

  • Umiejętność analitycznego myślenia, interpretacji wyników i wyciągania wniosków.

  • Kreatywność, elastyczność w działaniu, wytrwałość, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w organizacji o wieloletnim doświadczeniu.

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość awansu

  • praca w miłej atmosferze

O nas

Firma RAVIMED specjalizuje się w produkcji wyrobów medycznych jednorazowego użytku, produktów leczniczych, produktów biobójczych, wyrobów indywidualnej ochrony oraz usługach laboratoryjnych.