Oferta pracy

Laborant w Laboratorium Mikrobiologicznym

Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" Spółka Akcyjna

Aleksandra Fleminga 2

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań jałowości i czystości mikrobiologicznej.

  • Przygotowywanie podłóż do badań.

  • Udział w badaniach walidacyjnych metod dla produktów, substancji i innych materiałów w zależności od potrzeb.

  • Przygotowanie materiałów i boksów do pracy.

  • Praca ze szczepami wzorcowymi.

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych badań zgodnie z zasadami GMP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie.

  • Doświadczenie w pracy w Laboratorium Kontroli Jakości – mile widziane.

  • Znajomość wymagań GMP, EMA, FDA w zakresie prowadzenia badań i pracy w strefach czystych.

  • Znajomość obsługi komputera.

  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

  • Aktywne podejście do rozwiązywania zadań i problemów.

  • Samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie z wieloletnią tradycją i różnorodnością produkcji.

  • Pracę na pełny etat z możliwością zdobycia dużego doświadczenia.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną.

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

O nas

Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmaceutycznych na świecie, która szczyci się blisko 200-letnią tradycją. Naszym najważniejszym celem jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia pacjentów.

Polfa Tarchomin SA. zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.