Logo Pracuj.pl

Laborant w laboratorium Mikrobiologii

AVANTOR PERFORMANCE MATERIALS POLAND SAO firmie

AVANTOR PERFORMANCE MATERIALS POLAND SA

Generała Józefa Sowińskiego 11

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań mikrobiologicznych,
  • Pobór i przygotowanie próbek do badań,
  • Rejestrowanie próbek,
  • Współpraca z działem produkcji w zakresie prac dotyczących jakości,
  • Przygotowywanie i sprawdzenie podłoży i odczynników,
  • Prowadzenie procesu sterylizacji,
  • Obsługa wyposażenia laboratoryjnego,
  • Staranne prowadzenie zapisów z badań,
  • Wprowadzanie danych i rejestrowanie wyników w systemie komputerowym,
  • Udział w walidacji i weryfikacji metod analitycznych,
  • Praca w systemie zmianowym (3 zmiany).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mikrobiologia, biologia, biotechnologia),
  • Zdolności analityczne, solidność oraz dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dokładność, odpowiedzialność, samodzielność, uczciwość,
  • Komunikatywność,
  • Dobra umiejętność obsługi komputera i umiejętność sprawnego przyswajania obsługi nowych programów,
  • Podstawowa znajomość zasad glp (dobrej praktyki laboratoryjnej) oraz elementów gmp,
  • Znajomość własności fizykochemicznych substancji chemicznych,
  • J. Angielski - komunikatywny.
  • Brak odczynów alergicznych na substancje chemiczne,
  • Brak przeciwwskazań do pracy w warunkach strefy czystej (specyficzny ubiór, maseczka, rękawiczki, brak okien w pomieszczeniach).

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium mikrobiologicznym - może być staż, praktyka,
  • Umiejętność pracy ze szczepami wzorcowymi,
  • Umiejętność przygotowania pożywek mikrobiologicznych i wykonywania ich kontroli jakości,
  • Książeczka sanitarno – epidemiologiczna.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premia kwartalna w wysokości do 10% wynagrodzenia
  • Praca od pon. - pt. (weekendy wolne)
  • Dodatki do zmiany II oraz zm. nocnej
  • Pakiet medyczny Lux Med bezpłatny z możliwością objęcia członków rodziny
  • Karta sportowa Multisport dofinansowana przez pracodawcę
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na bardzo korzystnych warunkach
  • Świadczenia Funduszu Socjalnego
  • Program poleceń pracowniczych (atrakcyjna nagroda pieniężna wypłacana po zakończeniu umowy próbnej osoby poleconej)
  • Korzystanie z kawomatów i oferty bufetu gratis (do określonej kwoty na miesiąc)
  • Parking (nieodpłatny), łatwy dostęp do przystanków komunikacji miejskiej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe

Avantor Performance Materials Poland S.A. jest częścią Grupy Avantor, wiodącego dostawcy rozwiązań dla branży farmaceutycznej i laboratoriów.

Więcej o nas znajdziesz na: www.avantorsciences.com

Laborant w laboratorium Mikrobiologii, Generała Józefa Sowińskiego 11, Gliwice