Laborant w pracowni mikrobiologicznej - stanowisko pożywkarnia

EUROFINS POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Karoliny 4, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

EUROFINS POLSKA SP. Z O.O.

Karoliny 4

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Praca na stanowisku laborant w pracowni mikrobiologicznej

  • Przygotowywanie podłoży mikrobiologicznych

  • Przygotowywanie szkła laboratoryjnego

  • Wykonywanie kontroli jakości podłoży zgodnie z wymaganiami ISO 11133

  • Zarządzanie wewnętrzną kolekcją szczepów referencyjnych

  • Prowadzenie starannej dokumentacji

  • Po weryfikacji umiejętności możliwość prowadzenia odczytów

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość klasycznych metod mikrobiologicznych

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (biologia, biotechnologia, ochrona środowiska) mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu

  • Umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego wraz z prowadzeniem nadzoru i kontroli

  • Znajomość wymagań normy ISO 11133

  • Znajomość pakietu Office

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Udział w rozwoju dynamicznie rozwijającej się firmy

  • Duża niezależność w pracy

  • Otwartą komunikacja

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju

  • Dofinansowanie do karty multisport

  • Dodatkowa opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Nasze akredytowane laboratorium w Łodzi odpowiada za analizy żywności i pasz, przeprowadzane w pracowni mikrobiologicznej, fizykochemicznej i sensorycznej. Badania wykonujemy przy pomocy najbardziej zaawansowanych technologii. Oddział zlokalizowany jest przy ul. Stanisława Dubois 114/116 na terenie Bionanoparku.

Dzień za dniem zmieniamy świat na lepsze współpracując z największymi klientami z branży żywnościowej, a poprzez walidację nowych metod badawczych i nowoczesny system zarządzania, cały czas usprawniamy nasze procesy.

Przewiń do profilu firmy