Logo Pracuj.pl

Laborant

CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE sp. z o.o.O firmie

CERTUS TECHNOLOGIE BUDOWLANE sp. z o.o.

Płochocińska 19

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości pod kątem zgodności surowców, wyrobów gotowych z obowiązującymi standardami i procedurami.
  • Wykonywanie analiz surowców i wyrobów gotowych, zgodnie ze specyfikacją.
  • Prowadzenie ewidencji i dokumentacji prowadzonych badań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe) - budowlane lub pokrewne.
  • Utrzymanie porządku na stanowiskach badawczych oraz czystości powierzonego sprzętu.
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.
  • Umiejętność obsługi aparatury laboratoryjnej.
  • Umiejętności analityczne.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziani studenci zaoczni kierunku Budownictwo lub kierunków pokrewnych.
  • Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność i samodzielność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stabilną pracę w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju w strukturach spółki.

CERTUS Technologie Budowlane Sp. z o.o. to wciąż dynamicznie rozwijająca się firma, która nieustannie stawia sobie nowe cele i wyzwania. Oferowane produkty wpisują się w najbardziej wartościowe architektoniczne i rynkowe trendy. Stanowią one inspirację dla projektantów oraz są odpowiedzią na potrzeby użytkowników i inwestorów.

Obecnie poszukujemy do naszego zakładu w Warszawie osoby na stanowisko Laborant. Głównym celem na danym stanowisku jest badanie parametrów jakościowych na poszczególnych etapach procesu produkcji i wyrobów gotowych, betonu towarowego oraz analizowanie wyników badań.

Laborant, Płochocińska 19, Warszawa